BB Clean

čistiaci stroj s vodou a penou umýva podlahu vonku

Zlaté pravidlo BB Clean

Dodržiavame zlatý štandard upratovacích služieb, pričom poskytujeme individuálny prístup a rešpektujeme požiadavky klienta. Zabezpečujeme tým vysokú kvalitu hygieny, údržby a životného prostredia v nehnuteľnostiach, ktoré spravujeme.

muž umýva okná na vonkajšej terase

Transparentnosť

Pravidelným upratovaním nehnuteľností vieme posúdiť, aká intenzita a typ upratovacích prác, je pre daný priestor potrebný. Prehľad prác a ich vykonanie má možnosť zákazník skontrolovať na podpisových hárkoch, ktoré sú k dispozícií v bytových domoch.

muž v obleku dezinfikuje a čistí podzemnú garáž

Adaptácia

K akejkoľvek požiadavke, alebo pripomienke zákazníka k výkonu upratovacích prác, pristupujeme zodpovedne, flexibilne a transparente. Efektívna komunikácia BB Clean a klienta je základ spokojnosti na oboch stranách.

dokonale čistá a umytá, prázdna podzemná garáž

veľkoplošné upratovanie

Naša firma sa špecializuje na dôkladné čistenie a upratovanie podzemných garáží, vonkajších parkovacích plôch a autovýťahov.

Prioritne túto služba vykonáva pre bytové domy, ktorých údržbu spravujeme, ale je možnosť si službu objednať aj samostatne.

Čistenie vykonávame najčastejšie 1 až 2 krát ročne. Vždy sa však prispôsobujeme požiadavkám zákazníka.

Vďaka našim skúsenostiam a  kvalitným čistiacim nástrojom (využívame najmä produkty spoločnosti Kärcher), nie je pre nás problém vyčistiť akúkoľvek veľkú a znečistenú plochu. 

Konečným výsledkom upratovania je, nie je len čistá garáž a steny ale svieži vzduch v samotnom priestore.

krásny, veľký, uprataný priestor

základný popis prác

pohľad na radové, tehlové domy

Upratovanie bytových domov

Ku každému priestoru na upratovanie pristupujeme individuálne a po vstupnej prehliadne vypracovávame upratovací plán na mieru pre danú nehnuteľnosť.

Zvážime jednotlivé kroky, prostriedky a tím ľudí, ktorý sa na upratovaní bude podieľať. Prebieha niekoľkostupňová kontrola, aby sme zaručili kvalitné výsledky našej práce.

Vďaka aplikácií, ktorú využívame, má správca budovy neustáli prehľad o vykonanej práci, a zároveň má možnosť nahlasovať ďalšie požiadavky k údržbe. 

základný popis prác

1 X týždenne

1 X mesačne

1 X ročne

krásne uprataná chodba pred výťahmi
popadané lístie pred vstupom do domu

Poskytujeme aj EXTRA SLUŽBY ako je Jarná, Jesenná a Zimná údržba okolia bytovových domov.

krásny kancelársky, moderný, otvorený priestor

Na začiatku každej našej spolupráce s novým klientom, vykonávame vstupnú obhliadku priestoru. Vďaka čomu napasujeme upratovanie na mieru.

Do úvahy berieme členitosť priestoru, materiály, ktoré sa budú čistiť a dezinfikovať, a časový harmonogram výkonu upratovacích prác.   

Pri upratovaní kancelárskych priestorov sa snažíme maximálne prispôsobiť zamestnancom firmy, aby sme ich pri výkone našej práce čo najmenej obmedzovali. 

Staráme sa o čistotu kancelárií, spoločných priestorov, kuchyniek a toaliet. Zabezpečujeme dopĺňanie kuchynských a sanitárnych potrieb.

Upratovanie kancelárií a firiem

oddychová miestnosť s kreslami a modernou lampou

základný popis prác

prosím vyplňte potrebné údaje a my vám zašleme ponuku ako aj termín obhliadky nehnuteľnosti