BB Clean

najčastejšie kladené otázky

Kontaktujte nás priamo na telefónom čísle, alebo cez kontaktný formulár na webe a my Vám pošleme predbežnú cenovú ponuku a dohodneme si s vami termín obhliadky nehnuteľnosti. Nakoľko naše upratovacie a čistiace práce prispôsobujeme zákazníkom na mieru, je potrebné aby sme si spolu prešli podrobný popis prác.

Na základe obhliadky a dohody so zákazníkom určíme presný postup čistiacich prác, ich harmonogram a intenzitu. V dohodnutom čase a termíne tím BB Clean bude vykonávať upratovacie práce. Akékoľvek pripomienky, alebo zmeny v upratovacom pláne sa môžu kedykoľvek komunikovať. 

Po vstupnej obhliadke sa zákazníkovi pošle cenová ponuka s podrobným popisom upratovacích prác. Následne sa podpíše zmluva, kde sú stanovené presné podmienky a termíny výkonu čistiacich prác. A po prvom upratovaní sa vystaví faktúra.  

Napĺňať požiadavky našich klientov je pre nás priorita. BB Clean je otvorená akejkoľvek forme spolupráce. V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať.

V priebehu celého upratovacie procesu je BB Clean otvorené komunikácií so zákazníkom. Záleží nám na tom, aby pripomienky a požiadavky zákazníka na upratovanie boli splnené. Otvorene, flexibilne a transparentne reagujeme na dotazy, ktoré ihneď riešime.  

Všetky dotazy, pripomienky a požiadavky zákazníka berieme na vedomie a v rámci našich možnosti hľadáme to najlepšie možné riešenie k spokojnosti nášho klienta. Otvorená komunikácie, flexibilita a ochota problémy riešiť je charakterom našej práce.  

Zo strany zákaznika potrebujeme zabezpečiť prístup k vode (ideálne teplej) a ak je možné aj k elektrine. Všetko ostatné ako čistiace prostriedky, mechanizmy, náradie a nástroje zabezpečuje BB Clean group 

Termíny nástupu upratovacích prác sa dohadujú v zmluve. Nastúpiť vieme prakticky ihneď, podľa požiadaviek zákazníka.

V prípade že ste nenašli odpoveď na svoje otázky, kontaktujte nás priamo, alebo cez náš

kontaktný formulár